Benefietfeest Mongolië 3 oktober
Op vrijdagavond 3 oktober organiseert Eyes and Hands vanaf 19.30 uur een gezellig Benefietfeest in De Hoeksteen. Op deze avond willen we met elkaar vieren dat de bouw van het Leefhuis in Mongoliƫ van start gaat! Ook dankzij uw en jouw hulp. Dat betekent dat vanaf de komende winter:
- tweemaal per week 50 kinderen in het gebouw een voedzame maaltijd krijgen
- de christelijke gemeente hier wekelijks kan samenkomen
- wisselende groepen jonge christenen intern kunnen wonen om discipelschapstraining te volgen
Er is echter nog steeds geld nodig voor een aantal voorzieningen en inrichting van de ruimtes. Uw steun blijft dus onmisbaar!
Programma
Het belooft een gezellige avond te worden. Natuurlijk krijgt u de laatste informatie over de bouwplannen, zijn er leuke dingen te koop ten bate van het project én poppentheater André Verhagen zal aan het begin van de avond een mooi stuk opvoeren, geschikt voor jong en oud! In een duikboot wordt het publiek meegenomen naar de bodem van de zee. Als koning Octopus besluit om de zwarte haai te verslaan geeft hij alle achtergebleven zeedieren en bijzondere opdracht. Maar ja...wie komt er in aktie???. Een verhaal over delen en omzien naar elkaar. Het wordt een mooie kleurrijk vertelling.
Ook is in het programma alle ruimte voor een gezellig informeel samenzijn, met hapje en drankje.
Reserveer snel!
Een toegangskaart voor deze avond kost 5 euro en voor een heel gezin maar een tientje! Reserveren kan via de intekenlijst in de hal van de kerk of per email: info@eyesandhands.nl. In de hal van de kerk liggen uitnodigingskaarten die u hiervoor kunt gebruiken. Nodigt u dus gerust mensen uit. Graag tot ziens op 3 oktober!
Met vriendelijke groet,
Irma van de Visch, Wim van Schaik en Marco van der Straten

